Baltalı Grup DESK Adına Denizli'yi Temsil Eden Halterci Türkiye Şampiyonu Oldu!Baltalı Grup DESK adına Denizli'yi temsil eden Halterci Türkiye şampiyonu oldu

Birçok branşlarda faliyet gösteren Baltalı Grup DESK Halterde de varım dedi. Bedensel Engelliler Türkiye Şampinası’nda Baltalı Grup DESK adına ,72 kiloda Denizli’yi temsil eden Hakan Dağ Türkiye şampiyonu oldu.

Baltalı Grup DESK adına Denizli'yi temsil eden Halterci Türkiye şampiyonu oldu
01 Mart 2020 - 20:46

Birçok branşta Türkiye’de başarılarla adını duyuran Baltalı Grup DESK bu seferde sporcusu Hakan Dağ ile büyük bir başarıya imza attı. Dağ, 29 Şubat-1 Mart tarihleri arsında Adana’da yapılan Bedensel Engelliler Türkiye Şampiyonasında, Tükiye şampiyonu oldu.

80 kiloda yarışan Hakan Dağ, Antrenörü Uğur Tekin’le birlikte uzun zamandan bu yana bu yarışa hazırlandıklarını belirterek, “Aldığımız bu başarıdan dolayı çok mutluyum. Ancak, ülkemizin yaşadığı acı günler ve şehitlerimizden dolayı buruk bir mutluluk yaşadık. Ülkemizin bir an önce içinde bulunduğu bu acı günlerden kurtulmasını dilerim. Aziz şehitlerimizin ruhu şad olsun.” diye konuştu.

Öte yandan Baltalı Grup DESK Spor Kulübü adına Denizli'yi temsil eden Hakan Dağ, Baltalı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Derya Baltalıya, kendilerine verdiği destek için teşekkür etti. 

Kaynak:https://www.denizliekspres.com.tr/